De jongens en meisjes van het tweede leerjaar daagden een tijdje geleden hun juffen uit omdat ze graag een thema zouden gehad hebben rond ‘boeven vangen’, ‘sluiptochten op school in het donker’…

Juf Sara en juf Vanessa schakelden de hulp van Steven van G4S die samen met de juffen een heel verhaaltje/zoektocht in elkaar staken.  Hij was in slaap gevallen en zo hadden dieven hem zijn (geld)koffertje kunnen ontfutselen.  Doorheen de week kregen de tweede leerjaren tips om zo uiteindelijk uitgenodigd te worden op een avond op de parking van onze school…  Een speurtocht door de straten van Laarne leverde ons nog meer tips op en, nadat we het hindernissenparcours in de grote eetzaal van onze school hadden door(s)lopen, kwamen we tot de ontknoping in de turnzaal…  De juffen hadden ons een beetje beetgenomen, maar de kinderen genoten wel van een fantastische en spannende week… 🙂 En wij hebben ons nog nooit zo veilig gevoeld… 🙂  Foto’s zou u moeten kunnen vinden via ‘lees meer’…