Na het verkennen van onze gemeente en de buurgemeenten waren we klaar voor het grote werk… een bezoek aan Brussel, de hoofdstad van ons land.

Onze reis startte aan het station van Wetteren waar we de trein namen naar Brussel. Doorheen de drukke stad gingen we naar het Belveu museum, dat naast het Koninklijk Paleis lag.
In het museum maakten we kennis met de verschillende koningen van België en hun vrouwen.  In groepjes gingen we op onderzoek uit. We mochten zelfs de koningen aan elkaar voorstellen met een handpop.
’s Middags gingen we Brussel nog een beetje beter bekijken. Een gids toonde ons heel wat mooie plekjes van Brussel : Manneke Pis,  De Grote Markt, Het Beursgebouw, …  We zagen zelfs enkele stripmuren.
Het hoogtepunt van onze tocht naar Brussel, mogen we toch wel het mooi zicht noemen dat we hadden op de tiende verdieping van een appartementsgebouw. Het was voor sommigen onder ons toch even griezelen. Brrrr !