20160620131910964_0001

 

Directeur
IMG_0789
Erwin De Moor
directie@vrijebasisschoollaarne.be

 

Leerkrachten wijkafdeling 
juf van de kabouterklas juf van de kabouterklas
 DSCF1533
Els Scheire Naomi De Backer
els.scheire@vrijebasisschoollaarne.be naomi.de.backer@vrijebasisschoollaarne.be
juf van de kikkerklas juf van de dolfijnenklas
DSCF1532 DSCF1530
Carline Coppens Peggy Seeuws
carline.coppens@vrijebasisschoollaarne.be peggy.seeuws@vrijebasisschoollaarne.be

 

Leerkrachten kleuterafdeling Centrum
juf van de eendjesklas juf van de vlinderklas
IMG_0879 IMG_0904
Sofie Maldrie  Sofie Hendriks
sofie.maldrie@vrijebasisschoollaarne.be sofie.hendriks@vrijebasisschoollaarne.be
juf van de wasberenklas juf van de kikkerklas
 IMG_0817 IMG_0811
Isabel Engels Carine Den Haeze
isabel.engels@vrijebasisschoollaarne.be carine.den.haeze@vrijebasisschoollaarne.be
juf van de dolfijnenklas
IMG_0816
Mia Van Rysselberghe
mia.van.rysselberghe@vrijebasisschoollaarne.be

 

Leerkrachten lagere afdeling
juf 1ste leerjaar A juf 1ste leerjaar B
 DSCN0162  
Marieke Bombeke/Stéphanie Vermeersch Sylvie Remy
marieke.bombeke@vrijebasisschoollaarne.be

stephanie.vermeersch@vrijebasisschoollaarne.be

 sylvie.remy@vrijebasisschoollaarne.be
juf 2de leerjaar A juf 2de leerjaar B
IMG_0822 IMG_0825
Sara Van Den Abbeele Vanessa van Hoyweghen
sara.van.den.abbeele@vrijebasisschoollaarne.be vanessa.van.hoyweghen@vrijebasisschoollaarne.be
 juf 3de leerjaar A  juf 3de leerjaar B
IMG_0808 IMG_0806
Nathalie De Smedt Véronique Stevens
nathalie.de.smedt@vrijebasisschoollaarne.be veronique.stevens@vrijebasisschoollaarne.be
juf 4de leerjaar A juf 4de leerjaar B
IMG_0803 IMG_0809
Lynn Schepens Leen Van De Velde
lynn.schepens@vrijebasisschoollaarne.be leen.van.de.velde@vrijebasisschoollaarne.be
juf van 5de leerjaar A juf van 5de leerjaar B
IMG_0797  IMG_0796
Séverine De Smet An Laureys
severine.de.smet@vrijebasisschoollaarne.be an.laureys@vrijebasisschoollaarne.be
meester van 6de leerjaar A juf van 6de leerjaar B
 IMG_0793 IMG_0805
Peter Gansbeke Lien De Wilde
peter.gansbeke@vrijebasisschoollaarne.be lien.de.wilde@vrijebasisschoollaarne.be

 

Turnleerkrachten
turnmeester kleuter en lager turnjuf lager
 bart IMG_0877
Bart Denolet Saskia Wildro
bart.denolet@vrijebasisschoollaarne.be saskia.wildro@vrijebasisschoollaarne.be
 turnjuf  lager
 Rita
 Rita Van Wassenhove
 rita.van.wassenhove@vrijebasisschoollaarne.be

 

Zorg
zorgcoördinator zorgleerkracht lager
 DSCN0163 IMG_0821
Peter De Koning
coordinator.zorg@vrijebasisschoollaarne.be peter.de.koning@vrijebasisschoollaarne.be
zorgleerkracht lager zorgleerkracht lager
 IMG_2918bewerkt IMG_0824
Veerle De Wilde Sara Verthez
veerle.de.wilde@vrijebasisschoollaarne.be sara.verthez@vrijebasisschoollaarne.be
 zorgleerkracht kleuter
Steffi Van Rijckeghem
steffi.van.rijckeghem@vrijebasisschoollaarne.be

 

Kinderverzorging
kinderverzorgster
Sabine Van Renterghem
sabine.van.renterghem@vrijebasisschoollaarne.be

 

Secretariaat
secretariaat medewerkster secretariaat medewerkster
IMG_0792
Lien Vande Velde Karine Scheire
secretariaat@vrijebasisschoollaarne.be secretariaat@vrijebasisschoollaarne.be
secretariaat medewerkster
 SAM_2768
Katrien Raman
secretariaat@vrijebasisschoollaarne.be

 

ICT
ICT-coördinator
IMG_0907
Bram Deslypere
ict@vrijebasisschoollaarne.be

 

Ondersteunende medewerkers
medewerker onderhoud/medewerker middagtoezicht/medewerker voor-en naschoolse opvang medewerker onderhoud/medewerker middagtoezicht
IMG_0807 IMG_0819
Brigitte Temmerman Karine Van Caelenberghe
medewerker middagtoezicht/medewerker voor-en naschoolse opvang medewerker middagtoezicht /medewerker onderhoud
 IMG_0791 IMG_0800
Anne-Marie Van de Velde Claudine Claus